Flagi, plakietki, przypinki, scyzoryki - bądźmy biało-czerwoni!
Flagi, plakietki, przypinki - bądźmy biało-czerwoni!

11 listopada, majowy Dzień Flagi, czy Dzień Konstytucji Trzeciego Maja. We wszystkie święta narodowe chcemy być biało-czerwoni. Wywieszamy flagi na budynkach, przypinamy kotyliony i bierzemy udział w uroczystościach patriotycznych. Wszyscy wiemy, że Polakami jesteśmy na co dzień, nie tylko od święta, ale w te dni szczególnie chcemy podkreślić nasze poczucie przynależności do Polski :) 

W Sklepie Harcerskim Dziupla w Gdańsku znajdziecie do tego odpowiednie gadżety i akcesoria. Mamy dla Was plakietki, przypinki, flagi, a nawet uchwyty na budynek oraz drzewce do flag.

 

 

Czy wiesz, jaką flagę wywiesić na ścianie swojego domu albo mieszkania? 

Na pewno nie flagę z godłem! Flaga biało-czerwona z godłem Polski może zostać umieszczona na budynkach instytucji takich jak konsulat oraz na lotniskach, samolotach, statkach morskich i w portach.

Możesz wybrać flagę biało-czerwoną, Unii Europejskiej, a także flagę swojego miasta (w Dziupli kupisz oczywiście flagę Gdańska). Do flagi wybierz drzewiec (do kupienia tylko w sklepie stacjonarnym) i uchwyt do flagi na budynek.

Flaga na budynek i na maszt - czym się różnią?

Flaga na budynek ma tunel, przez który przełożysz drzewiec i umieścisz w uchwycie na flagę lub weźmiesz ze sobą na uroczystości patriotyczne. Flaga na maszt na oczka, dzięki którym zaczepisz ją na lince, którą wciągniesz flagę na maszt. Flagi na budynek zazwyczaj wykonane są z cieńszego materiału, a flagi na maszt z grubszego.

Co mogę przypiąć do bluzki, koszulki, marynarki?

Przede wszystkim kotylion, czyli biało-czerwoną wstążkę z przypinką, a także przypinkę metalową z flagą Polski.

Czy macie plakietki patriotyczne? Jadę na wymianę ze skautami i chcę im coś przywieść w prezencie.

Oczywiście! Mamy plakietki biało-czerwone w kilku rozmiarach. Takie, które można przyszyć oraz takie, które można przyczepić na rzep. W Dziupli znajdziesz też plakietki z herbem różnych miast oraz z godłem Polski. Nie zapomnij o biało-czerwonej chuście, którą również znajdziesz w naszym sklepie. 

 

Flagi, plakietki i przypinki znajdziesz tutaj:  flagi i przypinki narodowe 

 

Marka szwajcarskich scyzoryków Victorinox również ma w swojej ofercie coś dla miłośników biało-czerwonych barw.

W Dziupli znajdziesz trzy modele scyzoryków, które są świetnym pomysłem na prezent z polskim akcentem. Co czyni je wyjątkowymi oprócz ich specjalnych okładzin? sprzedawane wyłącznie w Polsce!

1. Edycja specjalna scyzoryka Huntsman z okładzinami z nadrukiem w technologii 3D z motywem Husarii - Huntsman Husaria

2. Edycja specjalna scyzoryka Spartan Polska z okładzinami, na których znajduje się napis Polska w wielu językach - Spartan Polska

3. Edycja specjalna scyzoryka Climber z dwustronnym nadrukiem w technologii 3D. Z jednej strony znajduje się napis Polska, a z drugiej orzeł - Climber Orzeł

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl