Mundur dla harcerki, zuchenki, harcerza i zucha, instruktorki i instruktora w Związku Harcerstwa Polskiego (ZHP) składa się z szarej lub zielonej bluzy mundurowej (góra munduru) z logo ZHP oraz flagą Polski. Dół munduru to szara spódnica harcerska dla dziewczynki, a dla chłopca krótkie spodnie mundurowe lub bojówki harcerskie (w zależności od tego, co nosi się w drużynie). Strój dla harcerki i dla harcerza to nie tylko mundur. Ważne są też dodatki do munduru, takie jak chusta harcerska, getry i wyłogi, plakietki harcerskie, beret, rogatywka, pasek harcerski...

Wszystkie elementy munduru można kupić w naszej składnicy harcerskiej. Przed złożeniem zamówienia albo zakupami w sklepie harcerskim w Gdańsku, warto dopytać Drużynową lub Drużynowego, co potrzebuje początkujący zuch lub harcerz.

Newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej przez S.H. Dziupla s.c. w celu otrzymywania newslettera. Wiem, że mogę tę zgodę wycofać w każdej chwili. Pełna treść informacyjna dostępna w zakładce "Newsletter".
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl