Karabińczyki do używania codziennie i w warunkach turystycznych. Wykonane z różnych materiałów - karabińczyki stalowe, aluminiowe i z tworzywa. Marka Nite Ize, producent znanych na całym świecie binerów, ma w swojej ofercie karabińczyki breloczki do kluczy, niewielkie narzędzia multitool, otwieracze połączone z karabińczykiem, binery z nożami, a także karabińczyki z informacją o maksymalnym obciążeniu (np. do 30 kg). Binery pozwalają na przytroczenie przedmiotów do plecaka, przyczepienie kluczy, scyzoryka. Zestawy Biner - stalowych i aluminiowych karabińczyków mają szeroki wachlarz zastosowań.

  • do kluczy (KeyRing, S-Biner, KeyRack Locker),
  • zastępujące węzły i supły wiązane na sznurowadłach,
  • S-Biner.

Amerykańska marka Nite Ize istnieje od 1989 roku. Stworzona w Colorado przez Ricka Case szybko stała się rozpoznawalna w dziedzinie innowacyjnych i niezawodnych gadżetów do outdooru i codziennego użytku.  

Newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej przez S.H. Dziupla s.c. w celu otrzymywania newslettera. Wiem, że mogę tę zgodę wycofać w każdej chwili. Pełna treść informacyjna dostępna w zakładce "Newsletter".
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl