PLAKIETKI, CHUSTY I DREWNIANE GADŻETY NA ZAMÓWIENIE
PLAKIETKI, CHUSTY I DREWNIANE GADŻETY NA ZAMÓWIENIE

DREWNIANE EKOGADŻETY

Świeczniki z logo drużyny, drewniane breloczki z nazwą zastępu, skrzynki na harcerskie skarby i wspomnienia z logo Twojej gromady, obozu, dowolnym cytatem albo imieniem, a może podziękowanie dla kadry grawerowane na drewnianej sklejce? Wysyłasz projekt albo opisujesz swój pomysł, a my przygotowujemy dla Ciebie wizualizację i wycenę. 

 

KOLOROWE PRZYPINKI I MAGNESY

Niewielki koszt, szybkie wykonanie i radość każdego zucha i harcerza, który będzie mógł nosić przypinkę przy mundurze albo szkolnym plecaku. Wykonujemy zamówienia nawet od 1 szt., chociaż przy większej ilości cena będzie bardziej atrakcyjna. :)

CHUSTY DLA DRUŻYN

Dwukolorowe, z lamówką, tasiemką, a może z haftem? Każda drużyna chce wyglądać wyjątkowo. :) Minimalne zamówienie to 10 szt., a większa ilość musi być parzysta.

 

PLAKIETKI NA ZAMÓWIENIE

Współpracujemy ze hafciarniami, które od kilkunastu lat przygotowują dla Was pięknie wykonane plakietki. Realizujemy zamówienia na plakietki drużyn, hufców, chorągwi oraz mniejsze ilości - wymyślonych przez Was nowych wzorów graficznych sprawności zuchowych i harcerskich.

KUBKI CERAMICZNE

Zamów kubki dla swojego zastępu albo drużyn. Kto nie chciałby pić w domu herbaty z kubka z logiem drużyny i swoim imieniem? :) Wykonujemy zamówienia nawet od 1 szt., chociaż przy większej ilości cena będzie bardziej atrakcyjna.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

1. Znajdź produkt w sklepie internetowym i postępuj ze wskazówkami w opisie produktu.
2. Jeśli czegoś, co chcesz zamówić nie ma w naszym sklepie internetowym to KONIECZNIE wyślij do nas wiadomość na dziupla.sh@interia.pl albo przyjdź do "Dziupli" i złóż zamówienie osobiście. :)
3. W odpowiedzi prześlemy Ci wycenę oraz określimy czas realizacji.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl